Aktualności

Zapowiedź Turnieju Siatkówki dla Domów Dziecka Zapowiedź Turnieju Siatkówki dla Domów Dziecka

W najbliższy wtorek 14 czerwca w jedlickiej hali GOSiR odbędą się już VII Wojewódzkie Mistrzostwa Podkarpacia Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w piłce siatkowej. W tej edycji udział weźmie rekordowa ilość placówek bo aż 10 (Strzyżów, Sanok, Żyznów, Skopanie, Łąka, Nowa Sarzyna, Krosno, Prałkowce, Wolica i Długie). Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Dom Dziecka z Żyznowa. Dla wszystkich zespołów organizatorzy przygotowali moc atrakcji. Będą nagrody, medale, dyplomy, słodkości, napoje, ciepły posiłek i miła atmosfera. Dzięki sponsorom nikt nie wyjedzie z pustymi rękami.

Sponsorem strategicznym VII Wojewódzkich Mistrzostw Podkarpacia Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w siatkówce została Spółka ORLEN Południe. W ramach działań na rzecz wyrównywania szans i społecznej odpowiedzialności biznesu Spółka przyznała darowiznę pieniężną w kwocie 2 500 z przeznaczeniem na nagrody w turnieju oraz dodatkowe środki na przyjazd podopiecznych Domu Dziecka w Długiem do Krakowa na Memoriał im. H. Wagnera.

 

 

Spółka ORLEN Południe powstała w styczniu 2015 roku w ramach konsolidacji aktywów Grupy ORLEN. W jej skład weszły Rafineria Trzebinia i Rafineria Nafty Jedlicze. Działania konsolidacyjne objęły także Fabrykę Parafin Naftowax Sp. z o.o. i Zakładową Strażą Pożarną. Działalność biznesowa ORLEN Południe koncentruje się na głównych segmentach produktowych związanych z produkcją i sprzedażą biopaliw i biokomponentów, parafin oraz rozpuszczalników. Uzupełnieniem oferty są produkty uzyskiwane podczas przerobu ropy naftowej i regeneracji olejów. ORLEN Południe to także zlokalizowany w Trzebini nowoczesny terminal paliw, dzięki któremu Spółka jest głównym operatorem logistycznym GK ORLEN w południowej Polsce.

Organizacja turnieju nie byłaby możliwa gdyby nie pomoc innych sponsorów. Są to m.in. rzeszowska firma – Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych, firma Cellfast ze Stalowej Woli, firma Instalbud z Rzeszowa oraz krośnieńskie firmy: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych, EBA, Cerbex czy też Smok.

Patronat honorowy nad turniejem objęli: Poseł na Sejm RP Piotr Babinetz, Starosta Krośnieński Jan Juszczak i Burmistrz Gminy Jedlicze Jolanta Urbanik.

Patronat medialny sprawują: Jedlicki Portal Informacyjny – jedlicze24.pl, Krośnieński Portal Informacyjny – krosnocity.pl oraz portal terazkrosno.pl .

Początek imprezy o godz. 9.00 w hali GOSiR w Jedliczu, ul. Kościuszki 1. 


 
 
2011 © Dom Dziecka w Długiem im. Janusza Korczaka
Wszelkie prawa zastrzeżone
 
Gry planszowe karciane łamigłówki HOBBITY.pl